APIE MUS

AIRWAVE

Airwave yra puikiai savo srityje žinoma oro kondicionavimo, vėdinimo, bei šildymo įrangos platintoja Baltijos šalyse. Savo veiklą Estijoje pradėjusi 1999 metais, šiuo metu kompanija savo įmones taip pat turi Latvijoje ir Lietuvoje. UAB “Airwave Lietuva” savo veiklą pradėjo 2012 metais. Mūsų siūlomų produktų asortimente rasite: šilumos siurblius, buitinius bei pramoninius oro kondicionierius ir vandenines šaldymo sistemas, vėdinimo agregatus, oro sausintuvus, oro drėkintuvus, saulės elektrinių komponentus, o taip pat pagrindines montavimo medžiagas ir aksesuarus.

PRODUKTAI

Mes esame tokių pasaulyje pripažintų gamintojų, kaip Midea, Daikin, Flexit ir SolarEdge oficialūs atstovai Lietuvoje.

SERVISAS

Garantinė ir pogarantinė įrangos priežiūra yra vienas svarbiausių sėkmingo pardavimo garantų. Didelis ir pastoviai palaikomas atsarginių detalių sandėlis ir operatyvus reagavimas į iškilusias problemas, tai yra mūsų prioritetai, kuriais
vadovaujamės bendraudami su savo klientais. Visus įrangos priežiūros darbus atlieka kvalifikuoti ir atestuoti savo srities specialistai.

PARTNERIAI

Mūsų partneriai ir klientai yra profesionalios montavimo įmonės, statybinės ir projektų vystymo kompanijos, bei vėdinimo, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų projektavimo įmonės.